Хай живе новий Конотоп! /Слово Ярослава Стецька/

Автор Стецько Ярослав

Відмічаємо світлі постаті й історичні чини, щоб вказати на героїку української нації, щоб зачерпати з них моральної сили для дальшої боротьби за здійснення мети нації: відвоювання Української Самостійної Соборної Держави й розвал російської імперії усіх барв на національні суверенні незалежні демократичні держави в етнографічних кордонах поневолених народів. Хто топче і зневажає героїку нації - заперечує її саму, бо немає нації без героїв, без їхніх могил, що з них наша слава і наша воля променює.

Недаремно плекає наш народ культ могил і сипле їх, хоч окупант їх руйнує, але завжди наново з'являються вони.

Великі постаті бувають будителями народу, а історичні чини нації, її творчі вияви масового героїзму засвідчують, що недаремно йшли на муки діди в боротьбі, але за ті самі ідеали підуть і правнуки.

Нація це духова єдність, якої не розірвати, якщо її сини і дочки живуть тими самими ідеалами і вирощують ті самі культурні цінності та зберігають ті самі традиції. Це єдність поколінь - живих, мертвих і ненароджених,чяк вчив нас Великий Тарас.

Шевченко – це була унікальна постать не тільки в історії України, але й може в історії людства, яка єднала в собі три найвищі елементи Людини-Велета, елементи Ґенія, Героя і національного Пророка.

"Вставайте, кайдани порвіте і вражою злою кров’ю волю окропіте" - його бойовий клич для нас сьогодні. Як же актуальний, як же гостро необхідний!

Прийшли пробойовики його визову московському окупантові – Микола Міхновський з його: "Геть від Москви! Самостійна Україна-наша,Мета"!

Прийшов Степан Бандера, якому сьогодні віддаємо нашу шану й прославу, який став дороговказом на тернистому шляху нації і своєю смертю, своїм-довгі десятиліття кожночасним риском життя став символом сучасної визвольної боротьби нації!

Його імени лякається Москва, бо з ним і очолюваною ним довгі роки Організацією народ ототожнює безкомпромісову всенародню боротьбу проти всіх окупантів України, зокрема ж проти москалів - відвічних ворогів України. Революційна ОУН - це дороговказ і орієнтир нації у наш грізний час!

25 років минуло від геройської смерти Степана Бандери, його діло зростає, охоплює все ширші кола народу, зокрема ж молоде покоління і підтверджує, що ніколи кров пролита за Батьківщину не є даремною.

Це засвідчують герої Карпатської України, борці з усієї соборної України у тому полк.Михайло Колодзінський, Зенон Коссак, пізніший Головний Командир УПА ген.Роман Шухевич, провідні члени ОУН, воїни Карпатської Січі, оборонці Срібної Землі!

У найновішому періоді Української Державности, започаткованому Державним Актом 30 Червня 1941 р., що тривала одне десятиліття, – у державно-революційній конструкції - Українського Державного Правління - ОУН під проводом Степана Бандери - УПА під головним командуванням ген.Романа Шухевича - Чупринки і Української Головної Визвольної Ради, верховного, провідного органу українського народу, всенаціонального визвольно-революційного центру – УГВР під проводом члена УДП Романа Шухевича-Лозовського продовжувала у заступстві арештованого Державного Правління його діло.

Коли сьогодні вшановуємо КОНОТОП і великого гетьмана Виговського, переможця над московськими наїзницькими ордами - це свідоцтво, що нарешті дух меншевартости зникає у нас усіх, коли ми святкуємо наші перемоги над москалями! Це скріпить нашу силу до все гострішої боротьби без страху перед   непереможністю північних загарбників.

Коли у нас дух відваги і віра у нашу українську правду будуть кріпшати – ми непереможні!

Недаремно Москва так злякалася перших ластівок перемоги наших ідей у вільному світі, коли в Конгресі ЗСА і Білому Домі відмічувано за участю президента Реґена, віцепрезидента Буша, амбасадорки Кіркпатрик і голови АБН, Тиждень Поневолених Націй і 40-річчя АБН, чи річницю Державного Акту 30 Червня 1941 р. і 40-річчя УПА.

Президент Реґен сказав м.р.: "Ваша боротьба це наша боротьба. Ваша мрія є нашою мрією. Ви є сумлінням вільного світу. Ви колись теж будете вільні" і назвав виразно Україну на першому місці, дальші Угорщину, Польщу, Чехо-Словаччину, В’єтнам ...

Вся большевицька преса, телебачення, радіо, передавали пресову конференцію з Києва 22 листопада 1983 року у сорокріччя АБН, де КҐБ намагався скомпромітувати ОУН і АБН, але рахунок не вдався. Москва сама себе зловила у свої сітл так, як тепер, коли виразно заявила, що через відмічування Тижня поневолених націй у липні і демонстрації еміграцій української й інших поневолених народів - в Лос Анджелес не прийме участи в Олімпіяді.

Страх Ґоліята озброєного по зуби атомовими спорудами і ракетами перед Давидом

ІДЕЇ І ПРАГНЕННЯ ВОЛІ СИЛЬНІШІ ЗА АТОМОВУ ЗБРОЮ! ВОНИ МИТА НЕ ПЛАТЯТЬ І ПРОНИКАЮТЬ ЗА ЗАЛІЗНУ ЗАСЛОНУ і з сердець народів і людей промінюють, як радіоактивні проміння, і є смертоносні для московських тиранів, для їхнього панування над народами.

Черненко виразно признався, що найбільша загроза для імперії і комуністичної системи - це визвольний націоналізм і релігія!

Якщо,за словами Черненка, немає соціяльного для них підложжя, то чому Москва так боїться наших ідей?! Мертвих не б`ють!

Нічого не поможуть Москві її диверсії, переферійні, чи заступчі війни, вигортання каштанів з вогню чужими руками, розклад західніх суспільств, топтання й обезцінювання християнства, націй, їхніх традицій і героїки, не поможуть у час руйнування нашої культури культобмани і їх трубадури на Заході навіть серед українців ще й у п’ятдесяту річницю готового народоубивства мільйонів в Україні, в п’ятдесяту річницю пострілу національного героя Микола Лемика в обороні мільйонів. Завжди перемагатиме дух Шевченка з його Кавказом:"Борітеся,поборете,Вам Бог помагає"!, - дух Міхновського, Коновальця, Бандери, Шухевича, Коссака, Колодзінського, Лемика, дух Мазепи, Виговського, дух Конотопу, Крут, Базару, дух воїнів УПА, у бою з якими впав російський маршал Ватутін, один з катів України, дух командира-героя Хріна, що післав в небуття ген.Свєрчевського, погромщика українського населення, перемагатиме дух творців ОУН-УДП-УПА-УГВР!

Віддаймо поклін сьогодні д-р Володимирові Горбовому, одному з найбільших борців-націоналістів нашого часу, який щойно відійшов від нас у вічність невідомо якого смертю!

Згадаймо Олексія Тихого і Володимира Івасюка - мучеників за волю України!

Завжди пам'ятаймо осліпленого московськими тиранами Юрія Шухевича,

який понад 30 років карається на московській каторзі за вірність ідеалам свого великого батька - Безсмертного Генерала!

Борімося усіми засобами і протестуймо проти московського терору, народо - і людино-вбивства!

Хай живе новий Конотоп, який покладе остаточно кінець московській імперії варварів і комуністичній системі!

Хай живе вічно серед нас дух Степана Бандери, всенароднього Героя України та нашого новітнього Святослава Хороброго Тараса Чупринки!

Київ проти Москви!                      Св.Софія і Св.Юр проти Кремля!

Слава Україні!                    Слава Героям!

Ярослав Стецько              Голова УДП, Голова Проводу ОУН

 

_____________________________________________________

Архів ОУН в УІС-Лондон. - Архівна колекція інж. Яроцького. - Тека "Документи сл.п. Голови"

Про нас

The Ukrainian Information Service (UIS London) is an information bureau established in London during the 1970s as the successor of the Ukrainian Publishers. Originally, the aim of UIS London was the dissemination of factual information about Ukraine, in particular, Ukrainian politics, history and current affairs.

Since its inception, UIS London has liaised with government officials, think tank organisations, the mass media and charities working to raise the profile of Ukraine in the UK and strengthening bilateral relations.

The collection of documents, related to this activity, formed the foundations of the archives, situated on this web-site.

Although the nature of work UIS London undertook altered after Ukrainian independence, the basic tenets of promoting, advocating and strengthening Ukraine has remained.

Спілкуйтеся з нами

Like what you see?

Натисніть на кнопки нижче, щоб слідувати за нами, ви не пошкодуєте ...